Wsparcie dla OS

Posiadamy nowoczesną i atrakcyjną platformę szkoleniową E-C@RGO dla Państwa kursantów w zakresie:

• Kwalifikacji wstępnej kat. C1, C, C1+E, C+E, D1, D, D1+E, D+E*
  • Kwalifikacji wstępnej przyspieszonej kat. C1, C, C1+E, C+E, D1, D, D1+E, D+E*
  • Kwalifikacji uzupełniającej i uzupełniającej przyspieszonej kat. C1, C, C1+E, C+E, D1, D, D1+E, D+E*
  • Szkoleń okresowych kat. C1, C, C1+E, C+E, D1, D, D1+E, D+E*
  • Prawa jazdy kat. A, B, C, D
  • Certyfikatu kompetencji zawodowych

*Kursy organizowane są również w j. rosyjskim i j. angielskim dla cudzoziemców.

Przekazujemy Państwu do dyspozycji rozbudowany portal do obsługi kursów e-learningowych z obsługą PKZ. Za jego pomocą sprawnie udostępnicie Państwo wybrany kurs, pobierzecie PKZ oraz zgłosicie rozpoczęcia i zakończenia kursów, sprawdzicie postępy w nauce Waszych kursantów oraz wydrukujecie konieczne dokumenty związane z prowadzonym szkoleniem. Nasi przedstawiciele handlowi pozostają zawsze do dyspozycji, służąc radą, wsparciem technicznym, wiedzą i doświadczeniem. Służą pomocą przy uzyskiwaniu pozwoleń do korzystania z e-learningu. Już dziś skorzystaj z narzędzia do zarządzania szkołą jazdy i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać. Udostępniamy również opracowane przez nas materiały i książki do szkoleń.

ZAPYTAJ O OFERTĘ