Kadra

Grupa CARGO to miejsce, w którym kierowcy wspinają się na wyższe poziomy swoich umiejętności. Nie robią tego jednak sami!

W tym miejscu chcemy Wam przedstawić tych, którzy współtworzą mistrzów kierownicy - naszych instruktorów:

 

Maciej Gleixner

Maciej Gleixner

V-ce Mistrz Polski Grupy N w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, Pilot Rajdowy kierowców m.in: Paweł "Felix" Danilczuk, Paweł Dytko, Sebastian Frycz. W Akademii Jazdy CARGO instruktor techniki jazdy kat. A,B,C. Swoje bogate doświadczenie przekazuje młodym kierowcom ucząc jak panować nad samochodem w czasie poślizgu i bezpiecznie z niego wyjść. Chcesz poczuć trochę adrenaliny ? Zapraszamy na szkolenia z Maćkiem.

Andrzej Makselon

Andrzej Makselon

Od 2007 roku instruktor nauki jazdy kat. A, B, C, C+E oraz instruktor techniki jazdy kat. B. Trener szkoleń dla firm transportowych z zakresu eco-drivingu, które realizowane są na terenie całej Polski. Wykładowca zajęć teoretycznych prawa jazdy oraz szkoleń z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego (BRD). Ponadto instruktor wszystkich kategorii A: AM, A1, A2, A; miłość do motocykli przekazuje kursantom podczas szkoleń.

Jerzy Makselon

Jerzy Makselon

Od 1998 roku instruktor nauki i techniki jazdy wszystkich kategorii: B, C, C+E, D, a równocześnie jeden z najbardziej doświadczonych instruktorów w Grupie CARGO. Kierowca autobusu turystycznego wycieczek krajowych i zagranicznych. Instruktor prowadzący szkolenia prawa jazdy na pojazdach ciężarowych (kat. C, C+E), autobusach (kat. D) oraz kwalifikacji zawodowych wraz z zajęciami w warunkach specjalnych (ODTJ, symulator).

Kamil Makselon

Kamil Makselon

Od 2005 roku instruktor nauki jazdy kat. B, C, D. Instruktor prowadzący szkolenia na samochodach ciężarowych (kat. C), autobusach (kat. D) oraz zajęcia praktyczne kwalifikacji zawodowych. Kierowca autobusu turystycznego wycieczek krajowych i zagranicznych - z pasją przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie kursantom podczas zajęć praktycznych kat. D.

Bernard Kosiński

Bernard Kosiński

Szkoleniem zajmuje się od 1995 roku. Instruktor nauki oraz techniki jazdy kat. B, C oraz C+E. Instruktor prowadzący szkolenia teoretyczne i praktyczne prawa jazdy na pojazdach ciężarowych (kat. C, C+E). Na co dzień trener szkoleń okresowych i kwalifikacji wstępnych na platformie e-learningowej eC@RGO.

Arkadiusz Słomiak

Arkadiusz Słomiak

Od 1998 roku instruktor nauki i techniki jazdy wszystkich kategorii: B, C, C+E, D. Instruktor prowadzący szkolenia 6-stopniowym symulatorem jazdy w warunkach specjalnych oraz na ODTJ. Trener szkoleń dla firm transportowych z zakresu eco-drivingu, które realizowane są na terenie całej Polski. Często bierze udział w eventach motoryzacyjnych organizowanych przez Sympro Events, prowadząc pokazy i naukę jazdy na mobilnym symulatorze jazdy w warunkach specjalnych.

Andrzej Jelonek

Andrzej Jelonek

Od 2001 roku instruktor nauki jazdy kat. B, B+E, C, oraz D. Prowadzący szkolenia z prawa jazdy kat. C i D oraz kwalifikacji zawodowych, wykładowca podczas zajęć teoretycznych prawa jazdy. Po godzinach spędzonych w pojazdach bierze udział w obsłudze eventów motoryzacyjnych organizowanych przez Sympro Events.

Adam Romański

Adam Romański

Od 2015 roku instruktor EASYDRIFT. Prowadzi i koordynuje szkolenia z jazdy w kontrolowanym poślizgu, prowadzi również pokazy i bierze udział w motoryzacyjnych show. Kocha zapach palonych opon i chętnie dzieli się swoją miłością z pasjonatami szalonej jazdy – zawsze jednak pierwsze skrzypce gra bezpieczeństwo.

Józef Dyląg

Józef Dyląg

Jest instruktorem od początku istnienia Grupy Cargo, był jednym z pierwszych instruktorów w firmie. Instruktor nauki jazdy wszystkich kategorii.

Marcin Tutaj

Marcin Tutaj

Instruktor techniki jazdy kat. B i C. Najczęściej prowadzi szkolenia z techniki i taktyki jazdy dla grup oraz zajęcia dla przyszłych instruktorów techniki jazdy.

Piotr Ryncarz

Piotr Ryncarz

Instruktor techniki jazdy kat. A, B, C. Prowadzi zajęcia na płycie poślizgowej oraz szkoli przyszłych instruktorów techniki jazdy. Prywatnie wielki fan trailu - wraz z dwójką swoich synów biorą udział w krajowych i europejskich zawodach.

Zbigniew Marzęciak

Zbigniew Marzęciak

Instruktor nauki jazdy wszystkich kategorii oraz instruktor techniki jazdy kat. B, C, CE, D. Prowadzi szkolenia na pojazdach ciężarowych (kat C) oraz zajęcia praktyczne z kwalifikacji.

 

 

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro@cargo.edu.pl


GODZINY OTWARCIA BIURO OBSŁUGI KLIENTÓW

Poniedziałek i Środa: 8:00 -18:00
Wtorek, Czwartek i Piątek 8:00-17:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00