Prace badawcze - oferta dla rynku motoryzacyjnego

Poprzez wprowadzenie automatyzacji naszego ODTJ przygotowaliśmy specjalną ofertę współpracy badawczej z przedstawicielami rynku motoryzacyjnego.

Dzięki połączeniu wszystkich funkcjonalności obiektu możliwe jest prowadzenie badań dotyczących podwozi, zawierzeń, amortyzatorów, hamulców, ogumienia czy też prototypów samochodów i nowoczesnych rozwiązań motoryzacyjnych. Badania mogą również obejmować analizy zachowania kierowców i pojazdu w ruchu. Wykorzystanie odpowiedniego oczujnikowania i oprogramowania, wspomaga analizę danych, dzięki czemu wyniki są dokładne i wiarygodne. Wprowadzając nowoczesne systemy pomiarowe i analityczne na terenie ODTJ możliwe stało się automatyczne gromadzenie i przetwarzanie danych. Nie będzie tutaj mowy o przypadkowości, albo zmiennym czynniku ludzkim. System umożliwia sterowanie i wskazywanie wyników otrzymywanych w kolejnych próbach, a także rejestrowanie pojazdów. Dzięki temu do badań można wprowadzać nowe zmienne i obserwować ich wpływ na wyniki pomiarów.

Współpraca z przedstawicielami sektora motoryzacyjnegoi utrzymywana jest przez Zarząd firmy i prowadzona będzie na podstawie rozmów z dotychczasowymi i zainteresowanymi partnerami. Cena uzależniona jest od zakresu i czasu prowadzonych badań.

 

 Projekt Opracowanie innowacyjnej integracji nowoczesnych urządzeń telemetrii oraz infrastruktury w celu automatyzacji Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy realizowanego przez GRUPĘ CARGO Sp. z o.o. Sp. k. dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiegonna lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) dla osi priorytetowej: III. Konkurencyjność MŚP dla działania: 3.2. Innowacje w MŚP

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro(at)cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00