GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek w godzinach 7.00 - 20.00

Sobota 7.00 - 14.00

WAŻNE: w dniach 29 lipca - 3 sierpnia stacja będzie otwarta w godzinach 7.00 - 15.00

ul. Karola Darwina 17,

43-603 Jaworzno

AKTUALNE BEZPŁATNE AKCJE!

DODATKOWO KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW OTRZYMUJE VOUCHER NA DARMOWE SZKOLENIE NA PŁYCIE POŚLIZGOWEJ I INNE UPOMINKI!

ZAKRES BADANIA

Przeprowadzamy badania techniczne:

• samochodów osobowych
  • samochodów ciężarowych
  • autobusów , BUS 100, autobusów szkolnych
  • ciągników rolniczych
  • motocykli
  • motorowerów
  • przyczep i naczep
  • pojazdów sprowadzonych

Przeprowadzamy badania dodatkowe:

• pojazdów skierowanych przez policję lub starostę
  • pojazdów po wypadku lub kolizji drogowej
  • pojazdów specjalnych / uprzywilejowanych / Straż ,Pogotowie Ratunkowe , Policja itp.
  • pojazdów specjalizowanych np. Taxi, Nauka Jazdy
  • pojazdów przystosowanych do przewozu materiałów niebezpiecznych /ADR/
  • pojazdów przystosowanych do ciągnięcia przyczep /HAK/
  • pojazdów z instalacją gazową
  • pojazdów po zmianach konstrukcyjnych
  • pojazdów zabytkowych

W trosce o stan techniczny Państwa samochodów, nasza Stacja Kontroli Pojazdów oferuje pełny zakres badań technicznych każdego rodzaju pojazdów . Stacja wyposażona jest w nowoczesną, skomputeryzowaną linię diagnostyczną renomowanej firmy CERTUS 3, gwarantująca kompletną, rzetelną i szczegółową analizę stanu technicznego pojazdu.

Zatrudniamy wysoko wyspecjalizowanych diagnostów, którzy służą swoją wiedzą i pomocą zarówno w sprawach technicznych, jak i w interpretacji przepisów prawa związanych z zagadnieniem przeglądów rejestracyjnych. Ofertę kierujemy do wszystkich właścicieli pojazdów niezależnie od rodzaju paliwa (olej napędowy, benzyna, gaz LPG, CNG, hybrydy , pojazdy elektryczne), typu skrzyni biegów (manualna czy automatyczna) oraz rodzaju napędu (na dwa lub cztery koła).

Najistotniejszym kryterium oceny w zakresie bezpieczeństwa użytkowania pojazdu w ruchu drogowym jest kontrola układu hamulcowego, zawieszenia , oświetlenia . Nasza stacja wyposażona jest w najnowocześniejszą linię diagnostyczną pozwalającą w sposób bardzo dokładny ocenić stan wszystkich ważnych elementów każdego badanego pojazdu. Nasze działania mają przede wszystkim na celu dbałość o bezpieczeństwo klientów oraz inny uczestników ruchu drogowego.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Nasz profesjonalny sprzęt oraz personel zapewni Ci odpowiednie badanie.

BEZ KOLEJKI

Umów swoją wizytę online i nie trać czasu w kolejce

KONTAKT 24/7

Naspi operatorzy są dla Ciebie dostępni całą dobę