Doskonalenie techniki jazdy kat. A

niedziela, 04 luty 2018 12:11

Szkolenie z doskonalenia techniki jazdy kat. A! - szkolenie indywidualne

Dla kogo?

Szkolenie jest skierowane do osób mających świadomość potrzeby doskonalenia swoich umiejętności, co przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa jazdy jednośladem. Szkolenie podpowie Ci, jak przewidywać zachowania innych oraz radzić sobie z trudnymi sytuacjami na drodze. Podczas zajęć omówimy prawa fizyki i siły związane z ruchem i stabilnością motocykla. Zajmiemy się prawidłową pozycją na motocyklu, które są  kluczowym elementem bezpiecznego poruszania się takim pojazdem.

Czego możesz się spodziewać?

Uświadomimy Ci, jaki wpływ na zachowanie motocykla mają warunki atmosferyczne. Poruszymy też tematy związane z kwestiami takimi jak ubiór czy wpływ zmęczenia na szybkość reakcji i zachowanie na drodze. Szkolenie dopasowujemy zawsze do umiejętności i poziomu zaawansowania uczestników.

Program ramowy dopasowany do umiejętności kursanta:

• pokonywanie zakrętów z uwzględnieniem konieczności redukcji prędkości oraz zmiany obranego toru jazdy

• manewry obronne

• przeciwdziałanie niepożądanym zachowaniom motocykla

• praca układami hamulcowymi z uwzględnieniem hamulcowych układów zintegrowanych (dualnych)

• technika prowadzenia w realiach obniżonej przyczepności

Czas trwania szkolenia: 3 godziny

Na szkolenie można się umówić 7 dni w tygodniu między 7.00 a 20.00 zgodnie z dostępnością instruktora.

doskonalenie techniki jazdy kat. A 480 zł

ZAPISY I SZCZEGÓŁY