Doskonalenie techniki jazdy kat. B

Biuro Obsługi Klientów
Tel: (32) 413 88 72

Szkolenie skierowane do osób prywatnych - szkolenie indywidualne

WALENTYNKOWA PROMOCJA

Kupując voucher prezentowy w dniach 1-14 lutego 2020r. na dosknalenie techniki jazdy skorzysta z niego nie tylko Twoja druga połówka, ale również i Ty. Wiadomo, że razem raźniej, a to naprawdę świetna okazja na ekscytującą randkę. W realizacji szkolenia z vouchera prezentowego zakupionego w dniach 1-14 luty 2020r. mogą wziąć udział dwie osoby, na jednym lub dwóch samochodach.

Naszym kierowcom oferujemy także indywidualne szkolenia w wersji premium - 1 na 1 (jeden kursant vs. jeden instruktor). Jest to niezawodny sposób na podwyższenie swoich kompetencji w zakresie doskonalenia techniki jazdy. Doskonalenie techniki jazdy umożliwia uczestnikowi kursu zrozumienie zagrożeń, które mogą wystąpić w ruchu drogowym przy zmieniających się warunkach atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu w szkoleniu urządzeń powodujących utratę przyczepności można w kontrolowany sposób pod okiem wykwalifikowanego instruktora ćwiczyć wychodzenie z poślizgu podsterownego i nadsterownego.

Szkolenie skierowane jest zarówno do osób posiadających duże doświadczenie w prowadzeniu samochodów, jak i osób, które dopiero niedawno zrobiły prawo jazdy. Znaczna część kursu odbywa się na jedynych na Śląsku płytach poślizgowych wyższego stopnia.

Szkolenie 3-godzinne

Zajęcia indywidualne 1 na 1 (jeden kursant vs. jeden instruktor). Szkolenie obejmuje 3 godziny zajęć praktycznych zgodnie z programem:

1. Przygotowanie do jazdy, pozycja za kierownicą
  2. Technika kierowania pojazdem podczas slalomu i zakrętów
  3. Hamowanie awaryjne z ABS i bez ABS na płycie poślizgowej prostokątnej
  4. Hamowanie awaryjne w zakręcie
  5. Ominięcie przeszkody na śliskiej nawierzchni i w zakręcie
  6. Wyprowadzenie pojazdu z poślizgu w warunkach symulowanych na płycie poślizgowej.
  7. Jazda po łuku na śliskiej nawierzchni z ESP i bez ESP - wpływ prędkości na zachowanie się pojazdu.
  8. Nadsterowności i podsterowność

Szkolenie 1-godzinne

Zajęcia indywidualne 1 na 1 (jeden kursant vs. jeden instruktor). Szkolenie obejmuje 1 godzinę zajęć praktycznych zgodnie z programem:

1. Przygotowanie do jazdy, pozycja za kierownicą
  2. Technika kierowania pojazdem podczas slalomu
  3. Hamowanie awaryjne z ABS i bez ABS na płycie poślizgowej prostokątnej
  4. Ominięcie przeszkody na śliskiej nawierzchni
  5. Wyprowadzenie pojazdu z poślizgu w warunkach symulowanych na płycie poślizgowej.

WYMAGANIA

Prawo jazdy kategorii B