Kurs dla kandydatów na diagnostów samochodowych

Kurs dla kandydatów na diagnostów samochodowych

Dzięki naszemu kursowi zdobędziesz profesjonalne umiejętności, aby stać się wykwalifikowanym diagnostą samochodowym podczas 6 modułów tematycznych.

Aby zostać diagnostą trzeba posiadać:

  • wyższe wykształcenie w obszarze nauk technicznych o specjalności samochodowej i udokumentowane 6 miesięcy praktyki w stacji kontroli pojazdów lub w zakładzie (warsztacie) naprawy pojazdów na stanowisku kontroli lub naprawy pojazdów, albo:
  • średnie wykształcenie techniczne o specjalności samochodowej i udokumentowany rok praktyki w stacji kontroli pojazdów lub w zakładzie (warsztacie) naprawy pojazdów na stanowisku kontroli lub naprawy pojazdów; albo;
  • wyższe wykształcenie w obszarze nauk technicznych o specjalności innej niż smochodowa i udokumentowany rok praktyki w stacji kontroli pojazdów lub zakładzie (warsztacie) naprawy pojazdów na stanowisku kontroli lub naprawy pojazdów; albo;
  • średnie wykształcenie techniczne o specjalności innej niż samochodowa i udokumentowane 2 lata praktyki w stacji kontroli pojazdów lub zakładzie (warsztacie) naprawy pojazdów na stanowisku kontroli lub naprawy pojazdów.

Zakres szkolenia

  1. Szkolenie podstawowe w zakresie okresowych badań technicznych pojazdów oraz sprawdzenia i oceny prawidłowości działania poszczególnych zespołów i układów pojazdów.
  2. Szkolenie specjalistyczne w zakresie badania technicznego autobusu, którego dopuszczalna prędkość na autostradzie i drodze ekspresowej wynosi 100 km.h
  3. Szkolenie specjalistyczny w zakresie prowadzenia badania technicznego pojazdu przeznaczonego do przewozu towarów niebezpiecznych.
  4. Szkolenie specjalistyczne w zakresie przeprowadzania badania technicznegopojazdu przystosowanego do zasilania gazem.
  5. Szkolenia specjalistyczne w zakresie prowadzenia badania technicznego pojazdu: związanego z badaniem pojazdu zarejestrowanego badania technicznego pojazdu, skierowanego przez organ kontroliruchu drogowego lub starostę oraz w którym dokonano zmian konstrukcyjnych lub wymiany elementów powodujących zmianę danych w dowodzie rejestracyjnym.

Cena:

Kurs na diagnostę samochodowego  3100,00 zł

 

Kontakt

Biuro Obsługi Klientów
Tel: (32) 413 88 35

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro(at)cargo.edu.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8:00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00