Zatrudnimy kierowcę kat. C+E ze ścieżką rozwoju kariery!

piątek, 12 lipiec 2019 05:34

W związku z poszerzeniem działalności poszukujemy kierowców do transportu krajowego. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, w której najlepsi kierowcy mają możliwość zostania ekspertami transportowymi! Dzięki współpracy z nami prócz bycia kierowcą uzyskasz kompetencje specjalisty, a co najważniejsze zaczniesz więcej zarabiać. Naszym najlepszym kierowcom oferujemy ścieżkę rozwoju kariery, dzięki której mogą oni podnieść zakres swoich uprawnień transportowych lub wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie zza kierownicy w innych formach działania.

Poszukujemy kierowców którzy posiadają:

• Doświadczenie w pracy jako kierowca zawodowy na rynku krajowym
  • Aktualne uprawnienia: prawo jazdy C+E, kwalifikację zawodową, kartę kierowcy
  • Chęć do pracy

Kierowcom z doświadczeniem, którzy angażują się w rozwój firmy oferujemy po określeniu predyspozycji m.in. następujące możliwości współpracy:

• Otrzymanie finansowania/dofinansowania szkoleń zawodowych np. ADR, HDS, UNO itp.
  • Uczestniczenie w specjalistycznych szkoleniach np. doskonalenia techniki jazdy, precyzyjna jazda, ecodriving, defensive driving, mocowanie ładunku, czas pracy kierowcy itp.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu np. ecodriving, defensive driving, mocowanie ładunku, czasu pracy kierowcy itp. skierowanych do osób dopiero uczących się na kierowcę zawodowego lub osób, które pracują już w zawodzie .
  • Objęcie roli MasterDrivera w firmie, którego zadaniem jest szkolenie pozostałych kierowców
  • Objęcie stanowiska lidera kadry kierowców.
  • Pomoc w procesach administracyjnych firmy
  • Uczestniczenie w procesie rozwoju wykorzystania wirtualnej rzeczywistości w firmie transportowej i szkoleniu kierowców zawodowych
  • Tworzenie treści szkoleniowych i filmów instruktażowych w roli eksperta.

Dodatkowo oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Elastyczny system pracy
  • pracę na nowych zestawach

Jeśli chcesz rozwijać swoje uprawnienia w branży, rozpocznij współpracę z nami już dziś! Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie na rynku transportowym, współpracujemy z najlepszymi specjalistami z zakresu transportu i rynku szkoleń kierowców zawodowych. W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na jakość współpracy z zatrudnionymi kierowcami. Dlatego poszukujemy osób, dla których liczy się stałe zatrudnienie, relacje międzyludzkie i chęć poszerzenia swoich możliwości zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt pod nr tel.: 784 065 942.