Impreza firmowa na czterech kółkach – sposób na udaną integrację

poniedziałek, 21 październik 2019 10:23

Zbliżający się koniec roku to doskonały moment na podsumowania działalności firmy i jej osiągnięć. To także świetna okazja do zorganizowania integracji pracowniczej, która zawsze poprawia atmosferę i przekłada się na późniejsze efekty działań. Firmy coraz częściej poszukują niesztampowych form spędzenia tego wspólnego czasu – a my mamy na to swoje rozwiązanie.  Łączymy event firmowy z bardzo atrakcyjną formą zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń z zakresu doskonalenia techniki jazdy. Brzmi ciekawie? Czytajcie dalej!

Szkolenie na terenie grupy CARGO

Decydując się na zrealizowanie eventu na terenie naszej firmy gwarantujemy, że wydarzenie zaskoczy różnorodnością aktywności, a tym samym zostanie na długo w pamięci uczestników. Dopasujemy wszystkie kwestie do Waszych potrzeb i preferencji - wspólnie przygotujemy cały plan wydarzenia, oszacujemy długość trwania imprezy, dobierzemy najbardziej adekwatne atrakcje oraz dedykowany catering. Wśród przykładowych atrakcji możemy zaoferować:

• szkolenie z doskonalenia techniki jazdy
  • pokazy nowych modeli samochodów
  • kontrolowany poślizg - niezwykle przydatne szkolenie na sezon jesienno-zimowy
  • prezentacje firm transportowych
  • zawody sportowe
  • imprezy integracyjne

Szkolenie na terenie Twojej firmy

Chciałbyś, aby integracja odbyła się na terenie Twojej firmy? Zależy Ci, aby Twoi pracownicy oderwali się od codziennych obowiązków i świetnie się bawili, a przy tym zdobyli nowe umiejętności?
Mamy w swojej ofercie szereg niezwykle interesujących atrakcji, które poprzez rozrywkę zwiększą świadomość uczestników o zagrożeniach czekających na drodze, co przełoży się na ich bezpieczeństwo. Podczas naszej imprezy będzie można skorzystać z:

• symulatora dachowania
  • symulatora zderzeń
  • symulatora bolidu Formuły 1
  • alkogogli
  • easydriftu

Współpracując z nami, poza wybranymi atrakcjami, zapewniamy również opiekę logistyczną, obsługę całego wydarzenia, a także transport na miejsce imprezy. Każdy event przygotowujemy w oparciu o indywidualne ustalenia, co zwiększa szansę na powodzenie i satysfakcję wszystkich pracowników.

Zapraszamy do kontaktu
Krzysztof Bednarz - Event Manager