Impreza firmowa na czterech kółkach – sposób na udaną integrację

poniedziałek, 21 październik 2019 10:23

Zbliżający się koniec roku to doskonały moment na podsumowania działalności firmy i jej osiągnięć. To także świetna okazja do zorganizowania integracji pracowniczej, która zawsze poprawia atmosferę i przekłada się na późniejsze efekty działań. Firmy coraz częściej poszukują niesztampowych form spędzenia tego wspólnego czasu – a my mamy na to swoje rozwiązanie.  Łączymy event firmowy z bardzo atrakcyjną formą zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń z zakresu doskonalenia techniki jazdy. Brzmi ciekawie? Czytajcie dalej! 

Szkolenie na terenie grupy CARGO

Decydując się na zrealizowanie eventu na terenie naszej firmy gwarantujemy, że wydarzenie zaskoczy różnorodnością aktywności, a tym samym zostanie na długo w pamięci uczestników. Dopasujemy wszystkie kwestie do Waszych potrzeb i preferencji - wspólnie przygotujemy cały plan wydarzenia, oszacujemy długość trwania imprezy, dobierzemy najbardziej adekwatne atrakcje oraz dedykowany catering. Wśród przykładowych atrakcji możemy zaoferować:

 • szkolenie z doskonalenia techniki jazdy
 • pokazy nowych modeli samochodów
 • kontrolowany poślizg - niezwykle przydatne szkolenie na sezon jesienno-zimowy
 • prezentacje firm transportowych
 • zawody sportowe
 • imprezy integracyjne

Szkolenie na terenie Twojej firmy

Chciałbyś, aby integracja odbyła się na terenie Twojej firmy? Zależy Ci, aby Twoi pracownicy oderwali się od codziennych obowiązków i świetnie się bawili, a przy tym zdobyli nowe umiejętności?
Mamy w swojej ofercie szereg niezwykle interesujących atrakcji, które poprzez rozrywkę zwiększą świadomość uczestników o zagrożeniach czekających na drodze, co przełoży się na ich bezpieczeństwo. Podczas naszej imprezy będzie można skorzystać z:

 • symulatora dachowania
 • symulatora zderzeń
 • symulatora bolidu Formuły 1
 • alkogogli
 • easydriftu

Współpracując z nami, poza wybranymi atrakcjami, zapewniamy również opiekę logistyczną, obsługę całego wydarzenia, a także transport na miejsce imprezy. Każdy event przygotowujemy w oparciu o indywidualne ustalenia, co zwiększa szansę na powodzenie i satysfakcję wszystkich pracowników.

Zapraszamy do kontaktu
Krzysztof Bednarz - Event Manager
T: +48 506 285 041
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MISJA GRUPY CARGO

“Misją Grupy CARGO jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. Będąc liderem szkoleń transportowych i jedynym ODTJ-em w woj. śląskim dbamy o wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PARTNERZY

Zapisz się do naszego newslettera - będziesz otrzymywać najświeższe informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach
W celu zamknięcia kliknij tutaj
GRUPA CARGO

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
43-603 Jaworzno, ul. K. Darwina 17
NIP 632-200-86-83

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 32 413 88 00
fax: +48 32 413 88 11

Email: biuro@cargo.edu.pl


GODZINY OTWARCIA BIURO OBSŁUGI KLIENTÓW

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 19.00

GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00