Darmowe warsztaty z doradztwa zawodowego dla uczniów

czwartek, 16 styczeń 2020 13:58

W imieniu Grupy CARGO zapraszamy doradców zawodowych oraz nauczycieli szkół średnich wraz z uczniami na cykl warsztatów „Motoryzacja przyszłością młodych”. Celem warsztatów jest przedstawienie młodym ludziom kilku ścieżek kariery, które mogą wybrać w branży motoryzacyjnej. Nasi pracownicy opowiedzą z praktycznego punktu widzenia, jak  wygląda praca w danym zawodzie, jakie są warunki uzyskania uprawnień i dlaczego warto wybrać taki, a nie inny zawód.

W planie warsztatów przewidujemy:

• Spotkanie z praktykami, którzy opowiedzą o zawodach: kierowcy zawodowego, instruktora nauki jazdy, instruktora techniki jazdy, diagnosty samochodowego.
  • Praktyczne warsztaty, podczas których uczniowie w praktyczny sposób poznają omawiane zawody poprzez: prezentację na Stacji Kontroli Pojazdów, udział w krótkim szkoleniu
    z bezpiecznej jazdy na płycie poślizgowej oraz wizytę w centrum symulacyjnym, gdzie
    w bezpiecznych warunkach przeżyją dachowanie i zderzenie.

Tego typu spotkanie z praktykami pozwoli Państwa uczniom poznać realne warunki pracy w omawianych zawodzie. Będą oni mieli możliwość odbycia warsztatów na terenie prężnie działającej firmy, co zapewni im praktyczną możliwość poznania świata motoryzacyjnego.

Warsztaty są realizowane na terenie naszej firmy przy ulicy Darwina 17 w Jaworznie i są skierowane do uczniów szkół średnich mających min. 17 lat. Jednorazowo przewidujemy grupę maksymalnie 30 osobową.  Spotkania są w pełni bezpłatne, a dodatkowo możemy zaproponować Państwu transport autokarem uczniów ze szkoły do naszej siedziby.

Zapraszamy do kontaktu i ustalenia z nami dogodnych terminów realizacji warsztatów dla Państwa uczniów: Daria Dzięga – kierownik ds. marketingu, tel. 32 413 88 12 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 19.00