Spotkanie dla Ośrodków Szkolenia - ZMIANA TERMINU!

wtorek, 03 marzec 2020 08:14
Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie uczestnictwem w naszej konferencji. Niestety sytuacja w kraju zmienia się tak dynamicznie, że rozumiemy Państwa sugestie odnośnie zmiany terminu konferencji. W związku z tym zdecydowaliśmy się przenieść konferencję na 25 września 2020r.

Już 27 marca 2020r zapraszamy reprezentantów naszych partnerskich Ośrodków Szkolenia na bezpłatną konferencję pt. „Jak zwiększyć sprzedaż w OS – niech szkolenie stanie się przeżyciem!”. Konferencja ma na celu przybliżyć przedstawicielom Ośrodków Szkolenia wartości, którymi kierują się młodzi klienci przy zakupie usług oraz wskazać praktyczne drogi dotarcia do grupy młodych ludzi ze swoją ofertą sprzedażową.

Wydarzenie odbędzie się 27 marca od godziny 9.30 w siedzibie Grupy CARGO w Jaworznie przy ulicy Darwina 17.
Aby wziąć udział w wydarzeniu należy koniecznie zgłosić się poprzez wypełnienie formularza
: https://forms.gle/X6WLtMUo1JU9GUq26

Program konferencji:

9.30 – rejestracja

10.00 – 10.15 – powitanie gości

10.15 – 10.55 - wykład

Za długie, nie przeczytałem... - jak skutecznie przekazywać informacje przedstawicielom pokoleń Y, Z, prowadzony przez Agnieszkę Odrzywolską-Siebielec - psycholog

11.00 – 11.40 – wykład

Jak reklamować OS online? Praktyczne wskazówki oraz studium przypadku, prowadzony przez Karolinę Szymańską – ekspertkę z agencji marketingowej Punktkrytyczny.pl

11.45 – 12.15 – przerwa kawowa z networkingiem

12.20 – 13.00 – wykład

Szybka jazda – czyli jak skutecznie domykać sprzedaż osobistą, prowadzony przez Filipa Gabryelczyka - specjalistę ds. Rozwoju Biznesu w firmie Gabryelczyk Business Recruitment

13.05 – 13.45 – wykład

Niech szkolenie stanie się przeżyciem dzięki nowoczesnym technologiom prowadzony przez Jacka Skalnego - Wiceprezesa Grupy CARGO

możliwa zamiana na: Omówienie najważniejszych zmian wynikających z nowego projektu ustawy o transporcie drogowym

13.45 – 14.45 – obiad

14.50 – 17.00 – praktyczne poznanie infrastruktury Grupy CARGO + networking

Wszystkich zapisanych uczestników konferencji zapraszamy na wieczorny bankiet, który odbędzie się o godz. 18.30 w Hotelu Państwa Góra w Jaworznie.

Osoby, które są zainteresowane noclegiem w miejscu odbywania się bankietu – Hotel Pańska Góra w Jaworznie – proszone są o rezerwację pokoi we własnym zakresie. Przy rezerwacji należy powołać się na Grupę CARGO, by otrzymać 10% rabatu na nocleg:

• Pokój jednoosobowy 160 zł + 25 zł śniadanie/os.
  • Pokój dwuosobowy 170 zł + 25 zł śniadanie/os.
  • Pokój trzyosobowy 250 zł + 25 zł śniadanie/os.

UWAGA: Ilość miejsc na konferencji ograniczona!

W celu zamknięcia kliknij tutaj

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 19.00