Jak poszerzać wiedzę zdalnie, którą wykorzysta się za kierownicą?

poniedziałek, 30 marzec 2020 06:32

Rozwój technologii wpływa na wiele wymiarów naszego życia. Postęp technologiczny umożliwia edukację z domu, dzięki materiałom online i platformom e-learningowym, dlatego jesteśmy zdania, że komputer jest świetnym narzędziem do pozyskiwania wiedzy - również tej, którą wykorzystuje się za kółkiem.

Wiemy, jak ważna w nauce jest elastyczność, dlatego dzięki naszej platformie i materiałom, można pozyskiwać wiedzę na różne tematy związane z prowadzeniem samochodu, transportem czy zdobywaniem kwalifikacji. E-learning umożliwia ukończenie szkolenia, kursu, zdobycie potrzebnej wiedzy, a także pozwala na dostęp do wielu testów.

Czego można nauczyć się zdalnie w Grupie Cargo?

Przygotowaliśmy szeroki zakres wiedzy, który można przyswoić online. Kierowcy mogą przygotować się zdalnie do testów i kursów teoretycznych na prawo jazdy kategorii A, B, C i D. Kursy zawierają testy z bazy oficjalnych pytań egzaminacyjnych zatwierdzonych przez ministra infrastruktury i rozwoju. Jednak, same testy to nie wszystko, przygotowaliśmy wiele merytorycznych materiałów w formie wideo i audio, aby przyswoić wiedzę w najbardziej przystępny sposób. Dodatkowo udostępniamy również naszym klientom dostęp do testów egzaminacyjnych z kwalifikacji wstępnej dla kat, C i D.

Stworzyliśmy również specjalnie skonstruowany kurs, który  przybliża zagadnienia egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w przewozie drogowym osób i rzeczy. Rozbudowany program naszego kursu posiada filmy instruktażowe, materiały wideo dotyczące rozwiązywania zadań praktycznych oraz multimedialny FAQ na temat egzaminu Państwowego. Jesteśmy zdania, że online można zdobyć wiedzę i kwalifikacje na bardzo wysokim poziomie, aby odpowiednio wykonywać działalność gospodarczą w zakresie transportu drogowego.

Czy można się nauczyć pierwszej pomocy online?

Udowadniamy, że tak. Skonstruowaliśmy nasz kurs online tak, aby przekazać wiedzę w przystępny, czytelny i ciekawy sposób. Poruszamy tam zagadnienia dotyczące stanu poszkodowanego, wezwania pomocy czy opatrywania różnego rodzaju obrażeń - a to oczywiście tylko niektóre z obrażeń.

Uważamy, że jest to niezwykle cenna wiedza, którą powinien posiadać każdy człowiek. Postanowiliśmy, że udostępnimy go obecnie za darmo. Wykorzystajcie czas w domu na poszerzenie swojej wiedzy. By skorzystać z darmowego kursu:

W ten sposób również pracodawcy mogą przeprowadzić szkolenie pierwszej pomocy wśród nowych i obecnych pracowników. Kursy składają się nie tylko z materiałów tekstowych. By nauka przynosiła efekt, materiały szkoleniowe są wzbogacane infografikami, wideo, a także interaktywnymi symulacjami i testami.

Dlaczego warto uczyć się online?

Nauka przez pośrednictwo mediów elektronicznych pozbawia nas żywego kontaktu z wykładowcą, którego główną rolą podczas e-learningu jest tłumaczenie nieścisłości i niezrozumiałych kwestii. Za tą formą edukacji przemawia zdecydowanie jej dostępność, ponieważ uczyć można się z każdego miejsca na Ziemi oraz w dowolnej dla nas porze. Ma to znaczenie dla osób, które postawiły sobie za cel zdobycie wyższych kwalifikacji, a mają nienormowany czas pracy, jak bardzo często kierowcy. E-learning umożliwia naukę o dogodnej dla nas porze, a nie w godzinach ustalonych odgórnie. Ranne ptaszki będą uczyć się w ciągu dnia, a nocne Marki wieczorami. Dostępność wiedzy za pomocą e-learningu pozwala uczyć się na przykład stojąc w korku, mając przerwę w jeździe ciągłej czy w chwili wolnego czasu.

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 8.00 - 16:00

Środa 8:00 - 18:00