coneKontakt
32 413 88 00
wall clockPoniedziałek - piątek
8:00 - 16:00
location.svgzul. K. Darwina 17
JAWORZNO
location.svgzOdwiedź nasz
SKLEP

Testy do kwalifikacji do kat. D 2023

Testy do kwalifikacji do kat. D 2023
25,00 PLN

Zgodnie z wprowadzonymi przepisami od 01.01.2020r. (art. 106b ust. 5 znowelizowanej ustawy o VAT) każdy Klient dokonujący zakupu na rzecz podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą jest zobowiązany do wskazania numeru NIP. Istnieje możliwość wystawienia faktury do paragonu wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie dokumentującym zakup został uprzednio umieszczony NIP nabywcy.

Planujesz rozpocząć kurs z kwalifikacji wstępnej kat. D? Jesteś w trakcie szkolenia i chcesz przygotować się do egzaminu? Ćwicz i rozwiązuj testy z kwalifikacji wstępnej za pośrednictwem naszej platformy. Dzięki nim zdobędziesz wiedzę potrzebną do zdania egzaminu państwowego! Testy możesz rozwiązywać dowolną ilość razy, dzięki czemu poznasz pytania mogące wystąpić na prawdziwym egzaminie.

Chcesz mieć pewność, że egzamin zdasz bez żadnego problemu? Skorzystaj z nowoczesnej metody nauczania, jaką jest e-learning!

Z testów na kwalifikację możesz korzystać na dwa sposoby, wybierając ten, który jest dla Ciebie lepszy:

  • ucząc się po modułach tematycznych, w których zebraliśmy dla Ciebie pytania związane z konkretnymi tematami.
  • wybierając opcję próbnego egzaminu teoretycznego, dzięki któremu możesz sprawdzić swoją wiedzę, w którym jest łącznie 30 pytań: 20 z części podstawowej i 10 z części specjalistycznej.

CENNIK

RODZAJ SZKOLENIADŁUGOŚĆ DOSTĘPUCENA
Testy do kwalifikacji wstępnej kat. D
30 dni25,00

Dostęp do szkolenia należy wykupić za pomocą przycisku "Kup Teraz" na górze strony. Po opłaceniu szkolenia na maila otrzymasz hasło i login do kursu. Dane te należy wprowadzić na stronie: https://e-cargo.edu.pl

Kurs będzie aktywny przez 30 dni.

W przypadku problemów z zakupem lub płatnością online za kurs prosimy o kontakt pod numerem tel. 32 413 88 12.