coneKontakt
32 413 88 00
wall clockPoniedziałek - piątek
8:00 - 16:00
location.svgzul. K. Darwina 17
JAWORZNO
location.svgzOdwiedź nasz
SKLEP

Egzamin próbny prawo jazdy kat. A

Egzamin próbny prawo jazdy kat. A
15,00 PLN

Zgodnie z wprowadzonymi przepisami od 01.01.2020r. (art. 106b ust. 5 znowelizowanej ustawy o VAT) każdy Klient dokonujący zakupu na rzecz podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą jest zobowiązany do wskazania numeru NIP. Istnieje możliwość wystawienia faktury do paragonu wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie dokumentującym zakup został uprzednio umieszczony NIP nabywcy.


Egzamin na prawo jazdy kat. A zbliża się wielkimi krokami? Chcesz mieć pewność, że część teoretyczną zdasz bez żadnego problemu? Skorzystaj z nowoczesnej metody nauczania, jaką jest e-learning! Ćwicz i rozwiązuj testy z części teoretycznej kursu na prawo jazdy kat. A za pośrednictwem naszej platformy. Dzięki nim zdobędziesz wiedzę potrzebną do zdania egzaminu państwowego! Testy możesz rozwiązywać dowolną ilość razy, dzięki czemu poznasz pytania mogące wystąpić na prawdziwym egzaminie.
Wybierając nasze testy na prawo jazdy otrzymasz dostęp do wszystkich oficjalnych pytań jakie mogą pojawić się na egzaminie państwowym:

  1. Słowo w słowo identyczne pytania
  2. Dokładnie te same filmy i zdjęcia
  3. Prawidłowe odpowiedzi

Wykupując dostęp do testów otrzymujesz całą oficjalną bazę pytań zatwierdzoną przez Ministerstwo, które możesz w prosty sposób przeglądać i mieć pewność, że poznasz 100% pytań.CENNIK

RODZAJ SZKOLENIADŁUGOŚĆ DOSTĘPUCENA
Testy kat. A
30 dni15,00

Dostęp do szkolenia należy wykupić za pomocą przycisku "Kup Teraz" na górze strony. Po opłaceniu szkolenia na maila otrzymasz hasło i login do kursu. Dane te należy wprowadzić na stronie: https://e-cargo.edu.pl

Kurs będzie aktywny przez 30 dni.

W przypadku problemów z zakupem lub płatnością online za kurs prosimy o kontakt pod numerem tel. 32 413 88 12.