coneKontakt
32 413 88 00
wall clockPoniedziałek - piątek
8:00 - 16:00
location.svgzul. K. Darwina 17
JAWORZNO

Opis ośrodka

OŚRODEK DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY  PROWADZI SZKOLENIA TRANSPORTOWE ZARÓWNO  DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH (KURS PRAWA JAZDY  WSZYSTKICH KATEGORII, KURSY DOSZKALAJĄCE, A  TAKŻE KURSY DOKSZTAŁCAJĄCE KIEROWCÓW), JAK  I DLA FIRM (PROGRAM SZKOLEŃ DEDYKOWANYCH). 

Bogata infrastruktura pozwala na kompleksową obsługę klientów w obszarze  doskonalenia techniki taktyki jazdy oraz organizacji imprez motoryzacyjnych. ODTJ  w Jaworznie to jedyny tego typu ośrodek w województwie śląskim. Uwzględniając  jednak całą infrastrukturę techniczną w połączeniu z zapleczem ekspertów, można  pokusić się stwierdzeniem, że jest to jedyna taka jednostkaw kraju. 

 

PODSTAWOWĄ ZALETĄ USŁUG ŚWIADCZONYCH  PRZEZ OŚRODEK DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY W  JAWORZNIE JEST ICH WYSOKA JAKOŚĆ 

Pomimo tego, że Akademia Jazdy CARGO jest obiektem nowo powstałym, stoją za  nią lata doświadczeń i wykwalifikowana kadra Grupy CARGO, właściciela obiektu. 

 

DODATKOWYM ATUTEM ODTJ W JAWORZNIE JEST  PEŁNA GAMA USŁUG REALIZOWANYCH W JEDNYM  MIEJSCU, Z KTÓRYCH KORZYSTA KAŻDY KIEROWCA -  NOWY, JAK I ZAWODOWY. 

Na miejscu, poza płytą ODTJ i budynkiem administracyjno-dydaktycznym,  znajdować się będzie także okręgowa stacja kontroli pojazdów. 

Istnieje możliwość wynajmu obiektu na własne potrzeby - w całości lub też częściowo. Cena najmu i szczegóły każdorazowo ustalane są indywidualnie.