coneKontakt
32 413 88 00
wall clockPoniedziałek - piątek
8:00 - 16:00
location.svgzul. K. Darwina 17
JAWORZNO

Mobilny pracownik

Mobilny pracownik

Opis

Polska należy do niechlubnej czołówki w UE pod względem ilości wypadków drogowych i ofiar śmiertelnych! W 2022 roku na naszych drogach doszło do ponad 21 tys. wypadków, w których aż ponad 24 tys. osób zostało rannych. Pracodawco, nie pozwól, aby twoi pracownicy stali się części tych czarnych statystyk!

Zapewnij im szkolenie, które wpłynie na zwiększenie poziomu ich bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a Tobie przyniesie realne korzyści w postaci zmniejszenia kosztów posiadania floty oraz obniżenia szkodowości. W szkoleniu "Mobilny Pracownik" powinna wziąć udział każda osoba, która wykonując swoje obowiązki służbowe pokonuje samochodem duże odległości, często jeździ po zatłoczonych miastach, gdzie o kolizję albo stłuczkę bardzo łatwo. Jak również każdy, kto na co dzień porusza się autem.

 

Zakres szkolenia

Szkolenie e-learningowe z techniki i taktyki jazdy

szkolenie odbywa się na specjalnej platformie e-learningowej. Kurs zrobisz w dowolnym miejscu i czasie przed zajęciami praktycznymi. Podczas szkolenia dowiesz się m.in.: dlaczego Finowie mówią, że dojeżdżamy do skrzyżowania, jak spłoszony zając, a opuszczamy je jak wpatrzony w siebie lew, jak jeden miesiąc w roku nie płacić za paliwo oraz jak wychodzić z poślizgu i poruszać się autem we mgle.

 

Szkolenie z bezpiecznej jazdy (5h)

Szkolenie obejmuje serię ćwiczeń na suchej i mokrej nawierzchni Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy. Doświadczysz m.in. wytrącenia pojazdu z toru ruchu, poznasz wpływ systemów bezpieczeństwa na trakcję pojazdu (ABS, ASR< ESP), będziesz ćwiczył technikę jazdy na płycie poślizgowej obserwując przyczepność.

 

Postępowanie w sytuacjach kryzysowych (3h)

Szkolenie odbywa się w formie warsztatowej. W jego trakcie weźmiecie udział w specjalnie przygotowanych symulacjach sytuacji kryzysowych typu: wypadek przy pracy, wypadek drogowy, pożar, czy też atak terrorystyczny. Po kursie będziesz umiał zachować zimną krew w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Zdobędziesz wiedzę, która może okazać się na wagę złota.