coneKontakt
32 413 88 00
wall clockPoniedziałek - piątek
8:00 - 16:00
location.svgzul. K. Darwina 17
JAWORZNO

Wynajem infrastruktury

Wynajem infrastruktury

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy prowadzi szkolenia transportowe zarówno dla osób indywidualnych (kurs prawa jazdy wszystkich kategorii, kursy doszkalające)  jak i dla firm (program szkoleń dedykowanych).

 

_MG_2599_1.jpg

 

Bogata infrastruktura pozwala na kompleksową obsługę klientów w obszarze doskonalenia techniki taktyki jazdy oraz organizacji imprez motoryzacyjnych. ODTJ w Jaworznie to jedyny tego typu ośrodek w województwie śląskim. Uwzględniając jednak całą infrastrukturę techniczną w połączeniu z zapleczem ekspertów, można pokusić się stwierdzeniem, że jest to jedyna taka jednostka w kraju.

Podstawową zaletą usług świadczonych przez Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w Jaworznie jest ich wysoka jakość.

W 2022 roku świętowaliśmy 30-lecie swojej działalności. 

Dodatkowym atutem ODTJ w Jaworznie jest pełna gama usług realizowanych w jednym miejscu, z których korzysta każdy kierowca zarówno ten bez doświadczenia jak i zawodowy,

Na miejscu, poza płytą ODTJ i budynkiem administracyjno-dydaktycznym znajduje się Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.

Ponadto posiadamy flotę na wynajem. Autobusy i busy są niezastąpionym środkiem transportu w wielu sytuacjach. Trudno sobie bez nich wyobrazić jakąkolwiek wycieczkę szkolną, pielgrzymkę czy wyjazd firmowy. Nie tylko zapewniają komfortową podróż wszystkim pasażerom, ale również dzięki dodatkowemu wyposażeniu obejmującym np. telewizor, uatrakcyjniają nawet najdalsze wyjazdy.

Osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom oferujemy wynajem busów i autokarów. Zapewniamy komfortowe, bezpieczne pojazdy oraz zawodowych kierowców z wieloletnim doświadczeniem.

Nasze autobusy i busy obsługują przewóz krajowy:

  • przewozy turystyczne i transport na lotniska,
  • przewozy okolicznościowe, wycieczki.

Nasza flota:

  • Ford Transit (16+1 osób).
  • OTOKAR (34+2 osób).

 

odtj-broszura.jpg